נדל"ן מניב

 

מהו נדל"ן מניב?

נדל"ן מניב יכול להיות כל סוג של נכס - בין אם מדובר בחניונים, דירות מגורים או אולמות אירועים  - כאשר התנאי שצריך להתקיים על מנת שייחשב ככזה, תלוי ביכולתו לייצר תזרים מזומנים משמעותי. על מנת שהדבר יהיה כלכלי, השקעות נדל"ן מסוג זה מתבצעות פעמים רבות בעזרת מנוף פיננסי, המאפשר את צבירתם של מספר נכסים תוך השקעה נמוכה של הון עצמי. התשואה המתקבלת מהנכס אמורה להיות גבוהה מהעלויות, כך שהעסקה משתלמת ורווחית.   

 

ההתאמה המדויקת לצרכים שלכם

ישנם תחומים שונים לנדל"ן המניב, המחולקים לפי סוג השימוש בנכס - כך שהשכרת דירות מגורים שונה מהשכרה לגופים מסחריים. השוני העיקרי מתבטא בהשקעה הכספית העצמית לה נדרשים, ובהתאם לכך גם בתשואה המתקבלת. השקעה בנדל"ן מניב היא אופטימלית, ומאפשרת הערכה מציאותית, שניתן לבצעה מראש, של ההכנסות הצפויות ולוחות הזמנים לקבלתן.

 

נדל"ן מסחרי - מה חשוב לבחון?

כאמור, הנדל"ן המסחרי מצריך יותר השקעה, אך שיעורי תשואתו גבוהים יותר באופן משמעותי. בבחירת השקעה בנדל"ן מסחרי מניב, יש לקחת בחשבון מספר גורמים שעשויים להיות משמעותיים להצלחה:

 

מצב הנכס וייעודו

גיבוש קהל יעד והתאמתו למיקום הנבחר

מהימנות השוכר ויכולתו לעמוד בתשלומים

 

ההשקעה שלכם זקוקה ליד מכוונת

ההחלטה להשקיע בנדל"ן מניב במציאות של היום היא ללא ספק נכונה, אך לא פחות חשובה מכך היא בחירת האנשים המתאימים שיצלחו אתכם את הדרך הזו עד לרגע קבלת התשואות. אנחנו בפיתוח גרופ מאמינים במתן שירות איכפתי ומקצועי, תוך ליווי מלא, כאשר הניסיון העשיר שלנו והסטנדרטים הגבוהים שאנו מציבים לעצמנו - הופכים אותנו לאפשרות הבטוחה והאיכותית ביותר, אשר תניב עבורכם את התוצאות הרצויות.

 

כדי לקצור צריך להשקיע - קבעו פגישת ייעוץ עוד היום!

פרויקטים שלנו