ייזום

 

מהו ייזום?

ייזום הוא ליווי פרויקט מ-א' ועד ת', החל מההבנה כי מדובר בקונספט רווחי, דרך רכישת השטח והתמודדות עם כל הכרוך בתהליך הבנייה, ועד לשלב מכירת הנכס. כל פרויקט ייזום נדרש לעמוד באתגרים לא מועטים לאורך הדרך, אך כאשר מבוצע נכון וזוכה להצלחה - שיעורי ההחזר על ההשקעה והתשואה המתקבלת הם בעלי פוטנציאל רב.

 

כיצד מתבצע תהליך הייזום?

 תהליך הייזום מלווה באי ודאויות, הנובעות מחוסר היכולת להעריך באופן מדויק לחלוטין את העלויות, הצורך בערבויות נוספות (שכן השטח נרכש באמצעות מימון ולכן משועבד) והתמודדות מול בירוקרטיות שעשויות להוביל לעיכובים משמעותיים בתהליך. היכרות והבנה עמוקה של כל גורמי הסיכון הכרחית על מנת לאפשר את הצלחת הפרויקט.

 

פיתוח גרופ - השותפים שלכם לדרך

הבחירה בשיתוף פעולה עם פיתוח גרופ מעניקה לכם ראש שקט ומאפשרת לכם ליהנות מיתרונות ההשקעה - ולהותיר לנו את החשיבה היצירתית שתגבר על מכשולי הדרך. מדוע דווקא אנחנו? על קצה המזלג:

 

איתנות פיננסית

שקיפות

20 שנות ניסיון

ליווי מלא לאורך כל הדרך

עמידה בלוחות זמנים

 

המפתח להצלחה - הבחירה שלכם

על אף כי מדובר בפרויקט עם רמת סיכון מסוימת, בחירה בגורם הנכון שיוביל אותו מצמצמת אותו משמעותית. אנו בפיתוח גרופ עתירי ניסיון, ומקפידים לעבוד עם מומחים ממגוון תחומים (כגון עורכי דין, כלכלנים, רואי חשבון, מנהלי פרויקטים ועוד) - על מנת להבטיח את הפרויקט ולוודא כי לא מתפספסת ולו הנקודה הקטנה ביותר, מה שמוביל אותנו ואת לקוחותינו להצלחה.

 

הצלחה מצריכה תעוזה - אך יש לעשות זאת באופן אחראי ושקול. קבעו פגישת ייעוץ, ויחד נקח את הצעד הבא.

פרויקטים שלנו