מי אנחנו?

פיתוח גרופ בעלת למעלה מ-20 שנות ניסיון, ושמה הטוב הולך לפניה. הקבוצה הוקמה על ידי אריה אלתר כחברת שיווק וייזום פרויקטים למגורים, ועם השנים, הפכה למובילת דרך בתחום הייזום, נדל"ן מניב ואף בכל הקשור להתחדשות עירונית. הקבוצה מונה כ-20 עובדים, החולשים על כל התחומים הרלוונטיים לעולם זה, כך שלקוחותיה זוכים ליהנות ממומחיות ואיכות בלתי מתפשרת.

 

פיתוח גרופ - החזון

 

חדשנות - רמת מקצועיותם ובקיאותם של עובדי פיתוח גרופ מאפשרת להם לחשוב מחוץ לקופסא, ולהגיע לפתרונות מבריקים ביצירתיותם.

איתנות פיננסית - כל פרויקט מתבצע תוך מימון מלא הלוקח בחשבון את היבטיו הפיננסיים ומעניק ביטחונות הולמים לביצועו.

איכות ומקצועיות - עובדי הקבוצה הם מומחים בתחומם, בעלי ניסיון עשיר של עשרות שנים והצלחות מקצועיות רבות שמדברות בעד עצמן.

 

מצוינות, חדשנות, אנושיות

על אף היותנו ותיקים בתחום, אנחנו לעולם לא נחים על זרי הדפנה, אלא להפך: הקבוצה פועלת מתוך רצון תמידי לחדש, לכבוש פסגות נוספות, לרכוש ידע נוסף ולהעניק ללקוחותינו את השירות האיכותי ביותר. משמעות הדבר היא ליווי מ-א' ועד ת', הקפדה על תמחורים נכונים והוגנים, עבודה עם הספקים המוכרים והטובים ביותר בשוק, הצבת יעדים ועמידה בהם, כולל עבודה תחת לוחות זמנים קצרים.

 

הבית הנכון לפרויקטים שלכם

אנו בפיתוח גרופ תולים את סוד הצלחתנו, הן בפרויקטים בארץ והן בחו"ל, באהבתנו הכנה למקצוע, ובחוסר הנכונות להתפשר, ולו במעט, על עקרונות היסוד ועל החזון שלנו. ההקפדה על הדרך הייחודית לנו היא זו שמשיגה את התוצאות הרצויות, בזכותה אנו החברה המובילה בארץ בתחום הנדל"ן, וחשוב מכך - לקוחותינו שבעי רצון ונהנים מנכסים איכותיים העונים על צרכיהם וחלומותיהם.